A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Montované rodinné domy

Nevěříte, že je možné postavit kvalitní rodinný dům za dobu kratší než jeden měsíc? Zaplatit za něj přijatelnou cenu? Být přitom více než spokojen? Se společností RD Rýmařov to možné je! Na stavebním trhu jsme již téměř 50 let, postavili jsme více než 28 000 domů a naše dřevostavby KUBIS 74 a LARGO 98 jsou dnes nejprodávanější domy v ČR. Naše montované domy na klíč jsou originálním produktem, který Vám poskytne maximální komfort za nejnižší možnou cenu. Rodinné domy pro každou rodinu!

Výhody montovaných rodinných domů RD Rýmařov

  • Výstavba trvá maximálně 1 měsíc.
  • Cena kompletní dřevostavby na klíč je nízká a konečná.
  • Domy svými vlastnostmi šetří náklady za energie.
  • Více výhod.

Jak se staví montované domy od RD Rýmařov

Rýmařovské dřevostavby – rychlost, bezpečnost a dlouhá životnost

Montované rodinné domy RD Rýmařov jsou stavěny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Jedná se o dřevostavby, jejichž nosná konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Extrémní rychlosti výstavby se dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie. Jednotlivými stavebními díly jsou velkoplošné panely, které se na místě smontují dohromady. Celá dřevostavba samozřejmě splňuje přísné domácí i evropské normy, ať už jde o bezpečnost, nebo o protipožární ochranu. Použitá technologie navíc zaručuje domům dlouhou životnost.

Jak se vyrábějí montované domy - pohled do výroby RD Rýmařov

Ušetřete za energie s ekologickými montovanými domy RD Rýmařov

Všechny naše dřevostavby vynikají ekonomikou svého provozu, jsou pasivní, takže můžete ušetřit tisíce až desetitisíce ročně! Energetické úspornosti dosahujeme použitím kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí už v základních verzích všech modelů. Izolační vlastnosti obvodové konstrukce lze ještě zvýšit přidáním izolační předstěny o tloušťce 60 mm, a tak dosáhnout mimořádně účinné tepelné ochrany domu.

Důležitou vlastností montovaných domů RD Rýmařov je také tzv. nízká hodnota součinitele prostupu tepla stěnové konstrukce, která činí U = 0,12 W/m2.K. Díky ní budete ve svém rodinném domě zažívat tepelnou pohodu v mrazivé zimě, stejně jako v horkých letních dnech. Kvalitní skladba konstrukcí zaručuje nízkou tepelnou ztrátu domů a tím i nízké náklady na vytápění.

S montovanými dřevostavbami RD Rýmařov pomáháte chránit přírodu

Montované domy RD Rýmařov jsou nejen kvalitní, levné a pasivní, ale také vysoce ekologické. Na jedné straně jejich provoz nezatěžuje přírodu vysokou spotřebou fosilních paliv, na straně druhé jsou tyto domy vyrobeny z obnovitelného materiálu - dřeva. Naplňují tím trend trvale udržitelného rozvoje v rámci stavebnictví.

Vše o stavbě

Proč stavět s námi

Montované domy RD Rýmařov na bázi lehké prefabrikace dřeva splňují všechny nároky kladené na moderní způsob bydlení.

Financování

Společnost RD Rýmařov spolu s některými bankami připravila finanční produkt hypotéčních úvěrů.

Základová deska

Základová deska je alfou a omegou každého domu. Proto byste se do ní neměli pouštět, pokud v tomto oboru nemáte žádné zkušenosti. Vybetonování základů a vylití desky betonem se může jevit jako snadná věc, ale stačí malá chyba a už nebude cesty zpět.

Architektonické doplňky

Každý typ domu je možno individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Než začnete stavět

Pokud jste se rozhodli pro určitý typ rodinného domu od firmy RD Rýmařov s. r. o., čekají Vás následující kroky.

Dřevostavby RD Rýmařov

Dřevostavby na klíč z produkce společnosti RD Rýmařov představují zcela moderní a výhodný způsob bydlení splňující všechny soudobé standardy.

Rekonstrukce

Na základě našich dlouhodobých zkušeností s výrobou dřevostaveb Vám nabízíme kompletní rekonstrukce a modernizace Vašeho domu.

Rozsah dodávky

Rozsah dodávky domu na klíč v provedení STANDARD a INDIVIDUAL.

Za 1 měsíc je postaveno

Za 1 měsíc je postaveno

Maximální délka výstavby, a to i u největších domů, je maximálně 1 měsíc. Nezastaví nás ani zima ani mráz!
30 let záruka na konstrukční systém

30 let záruka na konstrukční systém

Dřevo je materiál s dlouhou životností, což dokazují roubené stavby v našich horách staré několik stovek let
Garantujeme 60 kwh na m2 ročně

Garantujeme 60 kwh na m2 ročně

Nechceme Vám plést hlavu, 60 kwh na m2 obytné plochy ročně je hodnota, která je nutným maximem pro vytápění téměř všech našich domů.
Výběr z 11 typových řad domů

Výběr z 11 typových řad domů

Zároveň každá řada nabízí nepřeberné množství rodinných domů, jejich variant provedení a architektonických doplňků.
Získejte přístup ke speciálním nabídkám a novinkám
Vytvořit nezávaznou poptávku
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok