A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

O nás

Vážení zákazníci společnosti www.domyKV.cz.

Velmi nás těší Váš zájem o naše špičkové produkty. www.domyKV.cz, s.r.o. (regionální zastoupení RD Rýmařov),  je společnost, která se specializuje na realizaci nízkoenergetických dřevostaveb, mezi které patří rodinné domy, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Jednotlivé dřevostavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme špičkového poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou rodinného domu. Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti.

Technologie, která zaručuje "Komfortní bydlení"

Společnost www.domyKV.cz, s.r.o., je obchodním partnerem RD Rýmařov, s.r.o. a dodává montované dřevostavby na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologii, která zásadně převyšuje nejnáročnější požadavky evropské unie. Naše nízkoenergetické rodinné domy se vyznačují nadstandardně tepelně - izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty domu jsou vysoko nad požadavky ČSN, což znamená nízké náklady na spotřebu energií. Výsledná ekonomika stavby je na nejvyšší úrovni.

Individuální a profesionální přístup

Jedna z klíčových konkurenčních výhod společnosti www.domyKV.cz patří bohaté zkušenosti managementu a jednotlivých pracovníků, kteří v oboru dřevostaveb pracují řadu let. Základní filozofií společnosti www.domyKV.cz je projektování a montáž nízkoenergetických staveb na základě požadavků našich klientů. Klient je pro nás zákazníkem v plném slova smyslu. Koncepce nízkoenergetické stavby naší společnosti je výsledkem společné spolupráce mezi námi a klientem.

Rádi pro Vás zajistíme

Komplexnost služeb. Za klienta řešíme všechny kroky, které jsou spojené s výstavbou rodinného domu. Vyhledáme, nebo pomůžeme vyhledat pozemek pro váš nízkoenergetický rodiný dům, vyprojektujeme a postavíme rodinný dům dle individuálního zadání od klienta (bez zdražení ceny domu), (dle katalogu staví všechny firmy) někde je potřeba řešit, že rodinný dům musí být postaven v souladu s regulativy, které jsou v územním plánu, takže rodinný dům navrhneme tak, abychom vyhověli jak přání klienta, tak regulativům. Zajistíme pro klienta financování stavby. Zajistíme kompletní zpracování projektové dokumentace, klienti si nemusí nechávat dokumentaci dodělávat od jiného projektanta. Zajistíme vyřízení a vydání stavebního povolení (ohlášení stavby). Provedeme rodinný dům jako kompletní dodávku, včetně výstavby základové desky, přípojek IS a samotné stavby. Garantujeme pevnou cenu po dobu výstavby.

Cílová skupina nízkoenergetických rodinných domů

Dřevostavbu si může zamilovat opravdu každý. Je určena pro milovníky přírody, kteří se rádi obklopují věcmi, které jsou vyrobeny z přírodního materiálu. Stejně tak je předurčena pro designového odborníka, který si může sám určit dispozice samotné dřevostavby a ta se mu přizpůsobí. Dřevostavbu také čím dál častěji využívají firmy pro své působiště. Dřevo je materiálem dnešní doby. Je finančně nenáročné, praktické, přírodní a hlavně ekologické, což je jeho veliká přednost.

Nabídka produktů a služeb pro Vás

Dodáváme energeticky pasivní a ekologické dřevostavby, které jsou vyráběny vysoce progresivní technologií dřevěných rámových konstrukcí, zaručují vysoké užitné hodnoty prováděných staveb, kvalitu jejich jednotlivých částí, rychlost výstavby a zajímavou cenu.

Jaké jsou hlavní přednosti naší dřevostavby?

  • nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti
  • expresní rychlost výstavby (i 5-6 týdnů)
  • cenová dostupnost
  • velmi příznivý poměr užitkové a zastavěné plochy vzhledem k malé tloušťce konstrukcí
  • dlouhá životnost dřevostavby
Za 1 měsíc je postaveno

Za 1 měsíc je postaveno

Maximální délka výstavby, a to i u největších domů, je maximálně 1 měsíc. Nezastaví nás ani zima ani mráz!
30 let záruka na konstrukční systém

30 let záruka na konstrukční systém

Dřevo je materiál s dlouhou životností, což dokazují roubené stavby v našich horách staré několik stovek let
Garantujeme 60 kwh na m2 ročně

Garantujeme 60 kwh na m2 ročně

Nechceme Vám plést hlavu, 60 kwh na m2 obytné plochy ročně je hodnota, která je nutným maximem pro vytápění téměř všech našich domů.
Výběr z 11 typových řad domů

Výběr z 11 typových řad domů

Zároveň každá řada nabízí nepřeberné množství rodinných domů, jejich variant provedení a architektonických doplňků.
Získejte přístup ke speciálním nabídkám a novinkám
Vytvořit nezávaznou poptávku
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok